Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, ze względu na brak możliwości nauki na terenie szkoły , w związku z zawieszeniem do 14 kwietnia 2020r . funkcjonowanie szkół, przedszkoli i innych placówek... więcej »
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, podjęliśmy wszelkie możliwe działania, aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć w naszej szkole. Nauczyciele DSP Europejczyk na bieżąco wysyłają materiały... więcej »
Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie całego kraju na okres dwóch... więcej »
Szanowni Państwo, Rodzice dzieci uczęszczających do DSP Europejczyk, W związku z dynamicznie rozwijającą się niebezpieczną sytuacją związaną z koronawirusem ( COVID-19 ) i możliwymi kontaktami z... więcej »
Z przyjemnością informujemy, że ósmoklasista Kamil Posielski zajął I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii klas 7-8... więcej »
Z okazji dnia kobiet chłopcy z każdej klasy przygotowali niespodzianki swoim koleżankom. Kwiaty, słodkości, pizza, filmy, gry, sport – to wszystko zastąpiło dziś część lekcji. To był bardzo przyjemny... więcej »
Znamy już laureatów konkursu profilaktycznego, którego celem było promowanie zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia oraz uświadomienie dzieci i młodzieży o szkodliwości stosowania używek. Autorzy... więcej »
On 27 February, 12 students from our school took part in a cultural contest called “What do you know about the UK and the USA?” The studying material had been divided into three levels of difficulty... więcej »