Aktualności

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Zazwyczaj z tej okazji uczniowie przygotowują swoim pedagogom uroczystą akademię. W tym roku postanowiliśmy jednak obchodzić to święto nieco... więcej »
W naszej szkole odbył się "Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia". Uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się z 10 przykładami w 2 minuty. Miło nam poinformować, że większość uczniów bezbłędnie rozwiązała... więcej »
Najstarsze klasy Europejczyka z okazji Dnia Chłopaka udały się do Warszawy. Piątoklasiści rozpoczęli wycieczkę od zwiedzania Starego Miasta, na którym akurat w tym czasie znajdował się prawdziwy... więcej »
W roku 25-lecia Fundacji Nasza Ziemia, postanowiliśmy aktywnie włączyć się w akcję ,,Sprzątanie świata”. Tuż po śniadaniu, pełni energii, wyruszyliśmy z workami, by posprzątać tereny sąsiadujące z... więcej »
Stając naprzeciw wyzwaniom nowego roku szkolnego i trudnościom, jakie on ze sobą niesie, uczniowie klas trzecich i czwartej uczestniczyli w warsztatach integracyjnych w Centrum Dobrego Wychowania... więcej »
Narodowe Czytanie to wydarzenie, które organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Tym razem Andrzej Duda razem z małżonką zaproponowali Polakom do przeczytania 8 nowel na 8 Narodowe Czytanie... więcej »
Wakacje dobiegły już końca. Z radością wbiegliśmy dziś na korytarze, by powitać nowy rok szkolny i katechetyczny. Rozpoczęliśmy udziałem w uroczystej Mszy Świętej. Następnie każda klasa udała się do... więcej »
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Uprzejmie informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września (poniedziałek), zgodnie z poniższym harmonogramem: 9:00 –... więcej »