Aktualności

Tak brzmiało tegoroczne hasło WOŚP . Nasza szkoła po raz drugi przyłączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach tej akcji zorganizowaliśmy kiermasz ciast, który odbył się 9... więcej »
Dnia 10 stycznia w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w... więcej »
Tegoroczna XIV edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” za nami. Wśród grona laureatów tradycyjnie nie mogło zabraknąć również i uczniów z naszej szkoły. W kategorii Benjamin II... więcej »
Koncert ,,Cichuteńko pośród nocy” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca ,,Lublin” im. Wandy Kaniorowej jest widowiskiem do którego chętnie wracamy. Znakomite partie wokalne przeplatane zabawnymi... więcej »
Ostatni dzień przed świętami upłynął nam w świątecznej, magicznej atmosferze. W ten wspaniały nastrój wprowadziło nas koło wokalne, które dało muzyczny popis, wykonując kolędy i pastorałki. Koło... więcej »
Pragniemy pochwalić się sukcesami naszych wychowanków w szkolnym konkursie matematycznym „Matematyka dla Wytrwałych” . Mamy wielu uczniów, którzy swoją wytrwałością i systematyczną pracą zasłużyli... więcej »
Podróż w czasie i przestrzeni w trakcie zajęć edukacyjnych? Dzięki wykorzystaniu sprzętu VR jest to możliwe. Doświadczyli tego uczniowie klas piątych, czwartej i trzeciej, którzy przenieśli się do... więcej »
Dnia 10 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom województwa lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych... więcej »