Aktualności

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, pełnych radości i wiosennego optymizmu Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół składa Dyrektor DSP Europejczyk więcej »
Today, our school was filled with joy and happiness. We had a very special guest- Easter bunny came and brought sweet chocolate eggs to our pupils. Lots of Easter games and crafts made them smile... więcej »
Wysokie wyniki naukowe naszych uczniów są świadectwem ich rzetelnej i wytężonej pracy. Niewątpliwie na czele tej mistrzowskiej czołówki Europejczyka stoi siódmoklasista Konstanty Smolira , który po... więcej »
Konkurs biblioteczny ,,Bohaterowie naszych lektur” cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Zarówno uczniowie klas 1-3, jak i 4-7 chętnie wzięli w nim udział. Wykonane prace zaskoczyły nas... więcej »
Po raz kolejny nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki w Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus! Tytuł laureata uzyskało aż 26 uczniów! Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy uzyskali... więcej »
Z ogromną radością informujemy, że nasz niezwykle uzdolniony siódmoklasista Konstanty Smolira odniósł kolejne spektakularne zwycięstwo. Uzyskał bowiem tytuł laureata I stopnia w XIV edycji Olimpiady... więcej »
Zgodnie z tradycją 21marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Radosny i rozśpiewany pochód z gaikami zakończył się spektakularnym spaleniem Marzanny. Wśród śpiewu i okrzyków przegoniliśmy zimę... więcej »
Uczniowie naszej szkoły zdążyli już nas przyzwyczaić do swoich sukcesów i niesamowitych osiągnięć. Tym razem ogromne gratulacje należą się siódmoklasistce Zuzannie Kowalskiej, laureatce IX... więcej »