Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie mimo, że kończył się on jawnym głosowaniem. Wasze zdjęcia przekazują więcej niż tysiąc słów o tym, jak przebiega... więcej »
Drodzy Rodzice i Uczniowie, informuję, iż od 25 maja 2020 r. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk wznawia działalność stacjonarną dla klas 1-3, funkcjonując w reżimie sanitarnym. Od 25 maja... więcej »
Za nami XV edycja Olimpiady Matematycznej . To jedyna olimpiada przedmiotowa z matematyki (na poziomie szkoły podstawowej), uprawniająca do przyjmowania finalistów i laureatów w pierwszej kolejności... więcej »
Za nami XX jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku aż pięcioro uczniów... więcej »
Ogromne gratulacje należą się Gabrielowi Staniszewskiemu , Davidowi Pietruchowi i Konstantemu Smolirze , którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla... więcej »
Z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w każdej polskiej szkole przygotowywany jest zawsze uroczysty, patriotyczny apel. Rozpoczyna go hymn państwowy i śpiewane są pieśni patriotyczne. W naszej... więcej »
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym, tym razem polonistycznym, sukcesie uczennicy klasy VIII Zuzanny Kowalskiej . Zuzia wzięła udział w I Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla... więcej »
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r. informuję, że przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach do... więcej »