www.dsp.edu.pl

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Uprzejmie informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września (poniedziałek), zgodnie z poniższym harmonogramem: 9:00 –... więcej »
Półkolonie w Europejczyku to czas szalonych zabaw i mnóstwa niezapomnianych atrakcji. Poleski Park Narodowy, Zalew Zemborzycki, Strefa Wysokich Lotów, zoo w Wojciechowie to tylko niektóre miejsca,... więcej »
Koniec lekcji, kartkówek, sprawdzianów i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony, a przed uczniami dwa miesiące upragnionych wakacji. Ta długo oczekiwana i upragniona chwila musiała mieć... więcej »
Wakacje to radosny czas, wydarzenie na które czekają wszyscy uczniowie. Już za chwilę będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i zapomnieć o szkole. O tym, że wakacje powinny być nie tylko... więcej »
Nasi najstarsi uczniowie wybrali się na trzydniową wycieczkę w góry. Zatrzymali się w miejscowości Korbielów, położonej w Beskidzie Żywieckim. Przed zakwaterowaniem udało się jeszcze pospacerować po... więcej »
Najmłodsi uczniowie ,,Europejczyka” wybrali się w tym roku szkolnym na wycieczkę do Magicznych Ogrodów. Ta bajeczna kraina, pełna kwiatów, drzew i krzewów, skrywała w sobie niezwykłe, baśniowe... więcej »
Klasy czwarte pod koniec roku szkolnego 2018/2019 wybrały się na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Już pierwszego dnia, podążając szlakiem królewskim z Nowej Słupi, zdobyliśmy Łysą Górę,... więcej »
W tym roku szkolnym świętowanie Rodzin Europejczyka rozpoczęło się od czwartkowego VARIETE, na którym uczniowie zaprezentowali swoje talenty. Pokazy wokalne, taneczne i gimnastyczne wzbudziły wiele... więcej »