www.dsp.edu.pl

Komunikaty

Drodzy Rodzice! Ze względu na brak możliwości zorganizowania zebrań na terenie szkoły informujemy, że spotkania z wychowawcami klas odbędą się z wykorzystaniem platformy Google Classroom. Zachęcamy... więcej »
Uroczyste pożegnanie pierwszych absolwentów DSP Europejczyk, odbiór świadectw, dyplomów, nagród – to wszystko już za nami. Teraz nadszedł czas na upragnione, długo wyczekiwane wakacje. Niech te dwa... więcej »
26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 - msza święta w Kościele pw. Trójcy Świętej ul. Nałęczowska 94 godz. 9.00 - spotkanie online google meet klasy 1-7 godz. 9.00-10.00 - zakończenie roku klasy 1-3 uczniów... więcej »
Drodzy Rodzice i Uczniowie, informuję, iż od 25 maja 2020 r. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk wznawia działalność stacjonarną dla klas 1-3, funkcjonując w reżimie sanitarnym. Od 25 maja... więcej »
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r. informuję, że przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach do... więcej »
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. o przedłużeniu do 26 kwietnia przerwy w nauczaniu stacjonarnym w szkołach... więcej »
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, ze względu na brak możliwości nauki na terenie szkoły , w związku z zawieszeniem do 14 kwietnia 2020r . funkcjonowanie szkół, przedszkoli i innych placówek... więcej »
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, podjęliśmy wszelkie możliwe działania, aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć w naszej szkole. Nauczyciele DSP Europejczyk na bieżąco wysyłają materiały... więcej »