www.dsp.edu.pl

Komunikaty

Informujemy, że wszystkie klasy pracują w trybie stacjonarnym. więcej »
Informujemy, że klasa 4 od 14 września do 20 września (włącznie) przechodzi na nauczanie zdalne. Uczniowie innych klas pozostają na nauczaniu stacjonarnym. więcej »
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi szczepień przeciw Covid-19, uczniów od dwunastego roku życia, przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we... więcej »
Drodzy Uczniowie, Szanowi Rodzice, życzymy bezpiecznego i pełnego radosnych przygód wypoczynku podczas wakacji 2021. Wracajcie do nas 1 września wypoczęci, z pozytywną energią i zapałem do nauki w... więcej »
Ze względu na zmniejszenie obowiązujących obostrzeń w województwie lubelskim, uczniowie klas I-III przechodzą na nauczanie hybrydowe, nauka klasa IV-VIII będzie nadal realizowana w trybie zdalnym. więcej »
Ze względu na przedłużenie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, uczniowie wszystkich klas I-VIII będą realizować naukę w trybie zdalnym do dnia 25 kwietnia 2021r. więcej »
Drodzy Rodzice. Informujemy, że zgodnie z decyzją Premiera klasy 1-3 kontynuują nauczanie stacjonarne . Do 28 marca 2021 roku na nauczaniu zdalnym pozostają klasy 4-8. więcej »
Drodzy Rodzice, zgodnie z decyzją Premiera nauczanie zdalne w szkołach przedłużone jest do 17 stycznia . Przerwa świąteczna obowiązuje od 23 grudnia 2020 roku do 3 stycznia 2021 roku. Termin ferii... więcej »