www.dsp.edu.pl

Osiągnięcia

11 czerwca 2021 odbyła się uroczysta gala podsumowująca sukcesy uczniów szkół podstawowych w przedmiotowych konkursach organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W tegorocznym podsumowaniu... więcej »
Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego online The Big Challenge . Uczestnicy konkursu musieli wykazać się umiejętnością słuchania i czytania ze zrozumieniem, znajomością... więcej »
22 kwietnia odbyła się jubileuszowa XXX edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” . W pełnym reżimie sanitarnym, w formie stacjonarnej, uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z zadaniami... więcej »
Poznaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku pięcioro uczniów uzyskało wynik... więcej »
Nasza szkoła znów może poszczycić się tytułem laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, którego zdobywczynią jest w tym roku szkolnym Claudia Paul , uczennica klasy VIII. Serdecznie... więcej »
Z radością informujemy, iż kolejni uczniowie DSP Europejczyk zdobyli najwyższe trofea w konkursach Lubelskiego Kuratora Oświaty. Tytuł laureata w konkursie historycznym uzyskał Aleksander Wąsik z... więcej »
W tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty nasi uczniowie zakwalifikowani do trzeciego etapu konkursu z języka angielskiego uzyskali tytuł... więcej »
Konstanty Smolira, Zuzanna Kowalska i Alan Majewski – nasi Wybitni Absolwenci po raz kolejny przyczynili się do tego, że o DSP Europejczyk zrobiło się głośno! Ich spektakularne sukcesy spowodowały,... więcej »