www.dsp.edu.pl

Osiągnięcia

Z radością informujemy, że 9 wychowanków DSP Europejczyk zdobyło stypendia dla szczególnie zdolnych uczniów województwa lubelskiego za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2019/2020. O to wyjątkowe... więcej »
Konstanty Smolira, Zuzanna Kowalska i Alan Majewski – nasi Wybitni Absolwenci po raz kolejny przyczynili się do tego, że o DSP Europejczyk zrobiło się głośno! Ich spektakularne sukcesy spowodowały,... więcej »
Ogromnie miło nam poinformować, że troje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Wysiłek włożony w pracę na dodatkowym kółku polonistycznym okazał... więcej »
Po trzech miesiącach matematycznych potyczek znamy laureatów konkursu "Matematyka dla Wytrwałych" . Uczniowie klas 4-7 zmierzyli się z zadaniami oraz łamigłówkami wykraczającymi poza program... więcej »
I etap konkursów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów szkoły podstawowej odbył się w naszej szkole 12, 13, 15 października. Z radością informujemy,... więcej »
Niezmiernie miło nam poinformować, że nasi uczniowie osiągają spektakularne sukcesy również poza szkołą. Ksawery Lakutowicz , uczeń klasy 4a, wraz z drużyną zajął 3 miejsce w Międzynarodowym Turnieju... więcej »
Gratulujemy naszym absolwentom zdanego międzynarodowego egzaminu First Certificate in English organizowanego przez Uniwersytet Cambridge. Uzyskany certyfikat jest ważny bezterminowo i jest dowodem na... więcej »