www.dsp.edu.pl

Osiągnięcia

Gratulujemy naszym absolwentom zdanego międzynarodowego egzaminu First Certificate in English organizowanego przez Uniwersytet Cambridge. Uzyskany certyfikat jest ważny bezterminowo i jest dowodem na... więcej »
Z radością informujemy o kolejnym wielkim sukcesie naszego „świeżo upieczonego” absolwenta – Konstantego Smoliry. Na tegorocznych zawodach Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów reprezentacja... więcej »
Ogromną dumą i radością napełniła nas informacja o kolejnym wielkim sukcesie naszego tegorocznego Absolwenta – Konstantego Smoliry , który znalazł się w zaszczytnym gronie uczestników reprezentacji... więcej »
Wyniki egzaminu ósmoklasisty szkół województwa lubelskiego pojawiły się już na stronie http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/6111.04_szkoly_EO_2020_LUB.pdf Wybierając Ctrl F pojawia się okienko... więcej »
W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie DSP Europejczyk pierwszy raz przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Było to dla nich niezwykłe wyzwanie, zwłaszcza w trudnych warunkach pandemii. Na szczęście... więcej »
Ucznia klasy VIII, Konstantego Smoliry , w naszej społeczności szkolnej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego niebywałe sukcesy naukowe już wielokrotnie przyczyniły się do tego, że o DSP Europejczyk... więcej »
Zakończyła się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur . W tym roku wyjątkowo konkurs odbył się drogą internetową, przez platformę dzwonek.pl. W naszej szkole cieszył się on... więcej »
Osiągnięcia ucznia klasy VIII Konstantego Smoliry napawają nas dumą i są powodem do ogromnej radości. Do jego ostatnich, spektakularnych sukcesów należy zaliczyć tytuł finalisty z wyróżnieniem I... więcej »