,,Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę…”

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy z wielu względów. Panująca od marca pandemia zaskoczyła uczniów, nauczycieli, rodziców. Podjęliśmy jednak wyzwanie i kierując się rozsądkiem oraz zdeterminowaniem uczestniczyliśmy w życiu szkoły online.

Koniec roku szkolnego, to czas przemyśleń i refleksji, a pojawia się ich wiele. Sukcesy uczniów wprawiają nas w zachwyt i powodują, że jesteśmy z nich dumni.

Ten rok szkolny był wyjątkowy również z powodu pożegnania pierwszych absolwentów naszej szkoły. Podsumowaliśmy 8 lat pracy, sukcesów, ale i dzielenia radości dnia codziennego. Uroczystość, która odbyła się w szkole była wyjątkowa. Wspomnienia przygotowane przez klasę 7 oraz niespodzianka od absolwentów przyczyniły się do łez wzruszeń i szczerego śmiechu.

Kochani ABSOLWENCI, życzymy Wam, by droga, w którą wyruszacie nie była zbyt wyboista i liczymy, że nie zapomnicie o nas szybko!