„Gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat”

Te słowa Janusza Korczaka, mają szczególne znaczenie 1 czerwca. Nie ma wtedy zakazów, nakazów i obowiązków, jest tylko radość. Wychowawca każdej z klas przygotował tego dnia, coś wyjątkowego. Klasa I wyruszyła do Hopsali – sali zabaw sportowych, aby tam bawiąc się spożytkować swoją energię. Klasy II odkrywały tajemnice Smerfów w Cinema City zaś IV i V klasa w Strefie Wysokich Lotów próbowała „dosięgnąć szczytów” skacząc na trampolinach i pokonując przeszkody. Klasa III zaczęła Dzień Dziecka już dzień wcześniej. Tradycją naszej szkoły jest nocowanie klasy trzeciej w szkole. W tym roku połączyliśmy to z tym wyjątkowym dniem, bo co sprawia większą radość niż noc pełna wrażeń, bitwa na poduszki i zaśnięcie o 2 nad ranem :)

Wszystkim Dzieciom życzymy spełnienia marzeń, nawet tych najmniej realnych!