Konkurs biblioteczny ,,Bohaterowie naszych lektur”

Druga edycja szkolnego konkursu bibliotecznego cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów DSP Europejczyk (zwłaszcza w klasach 4-8). Memy przygotowane przez uczestników konkursu dostarczyły nauczycielom oceniającym prace wielu pozytywnych emocji, a niektóre wręcz rozbawiły do łez! Wybór zwycięskich prac był niezwykle trudny.

Po burzliwych naradach wyniki (w klasach 4-8) przedstawiają się następująco:

I miejsce: Aleksandra Poleszak (kl. 5a)

II miejsce: Martyna Podolska (kl. 5b)

III miejsce: Kacper Gromaszek (kl. 8) i Filip Mirosław (kl. 6)

Wyróżnienia: Marta Stępień (kl. 7), Alicja Turska (kl. 5b), Nina Gromaszek (kl. 5a), Sławomir Kruszyński (kl. 5a).

Na pochwałę zasługują także Katarzyna Słowińska (kl. 1) oraz Olaf Kurzyna (kl. II), którzy wzięli udział w konkursie dla klas 1-3 i zajęli ex aequo I miejsce!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję! W galerii – zwycięskie prace.