www.dsp.edu.pl

Konkursy_rok szkolny 2020/2021 kl 4-8

 

 

NAZWA KONKURSU TERMIN

MIEJSCE W KONKURSIE,

LAUREACI

Opiekun

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

Kwiecień 2021r.

Laureatka:

Claudia Paul, kl. VIII

Beata Kowalska

Ogólnopolski

Konkurs kuratoryjny

z języka angielskiego

Marzec 2021r.

Laureaci:

Claudia Paul, kl. VIII

Antonina Igras, kl. VIII

Adrian Kicia, kl. VIII

Oliwia Sagan, kl. VIII

Marta Stępień, kl. VIII

 

Beata Kowalska

 

Justyna Warowna

Wojewódzki

Konkurs kuratoryjny

z chemii

Marzec 2021r.

Finalistka:

Marta Stępień, kl. VIII

Joanna Ziemba

Wojewódzki

Konkurs kuratoryjny

z historii

Marzec 2021r.

Laureat:

Aleksander Wąsik, kl. VII

 

 

Marcin Hetman

Wojewódzki

Konkurs kuratoryjny

z matematyki

Marzec 2021r.

Finalista:

Adrian Lakutowicz, kl. VII

Karolina Górniak

Wojewódzki

Konkurs kuratoryjny

z języka hiszpańskiego

Marzec 2021r.

Laureatka:

Zuzanna Gorgol, kl. VII

 

Aleksandra Kulas

Wojewódzki

Konkurs Języka Angielskiego FOX

Kwiecień 2021r.

Wynik bardzo dobry:

Adrian Kicia, kl. VIII

Claudia Paul, kl. VIII

Kamilla Gabrielsen, kl. VIb

Emily Pietruch, kl. VIa

Alexander Paul, kl. IVa

Wynik dobry:

Alicja Turska, kl. VIb

Antonina Igras, kl. VIII

Marta Stępień, kl. VIII

Maja Myszor, kl. VII

Aleksandra Poleszak, kl. VIa

Wojciech Krzowski, kl. V

Zuzanna Lipińska, kl. IVb

Alicja Kominek, kl. IVb

 

Izabela Redko-Muciek

Anna Paul

Justyna Warowna

Ogólnopolski

The Big Challenge

Kwiecień 2021r.

Wyniki w skali regionu:

Level 1

Hubert Palak, kl. IVb (2 miejsce)

Level 2

Joanna Bętkowska, kl. VIb (5 miejsce)

Nina Gromaszek, kl. VIa (6 miejsce)

Level 4

Claudia Paul, kl. VIII (1 miejsce)

Adrian Kicia, kl. VIII ( 2 miejsce)

Antonina Igras, kl. VIII (5 miejsce)

 

 

 

 

 

 

Justyna Warowna

 

Międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Kwiecień 2021r.

Laureat:

Adrian Lakutowicz, kl. VII

Wynik bardzo dobry:

Zuzanna Lipińska, kl. IVb

Wyróżnienie:

Ksawery Lakutowicz, kl. IVa

Weronika Zdunek, kl. IVa

Alicja Kominek, kl. IVb

Oskar Przychodzeń, kl. IVb

Joanna Bętkowska, kl. VIb

Aleksandra Poleszak, kl. VIa

Aleksander Wąsik, kl. VII

 

Karolina Górniak

Międzynarodowy

Ogólnopolska Olimpiada

Mitologiczna

Listopad 2020

 

 

Laureaci:

Joanna Bętkowska, kl. VIb

Kacper Dziuba, kl. VIb

Cezary Dziuba, kl. VIb

 

Wioleta Dąbrowska

Ogólnopolski

Konkurs biblioteczny:

,,Bohaterowie naszych lektur”

Maj 2021r.

I miejsce:

Adam Bukowski, kl. VIa

II miejsce:

Róża Woch, kl. IVa

Jakub Januszczak, kl. IVb

III miejsce:

Filip Mirosław, kl. VII

Nina Gromaszek, kl. VIa

Wyróżnienia:

Amelia Tkaczyk, kl. VIb

Kacper Dziuba, kl. VIb

Jakub Car, kl. V

Lena Kosowska, kl. VIa

Alicja Turska, kl. VIb

 

Wioleta Dąbrowska

Szkolny

Matematyka dla wytrwałych

Grudzień 2020r.

I miejsce:

Alicja Kominek, kl. IVb

II miejsce:

Adrian Lakutowicz, kl. VII

III miejsce:

Zuzanna Lipińska, kl. IVb

Nathalie Rzeszutek, kl. IVb

Wyróżnienia:

Gabriela Kasperska, kl. IVb

Oskar Przychodzeń, kl. IVb

Andrew Mey, kl. IVb

Martyna Podolska, kl VIb

 

Karolina Górniak

Szkolny

Moja parafia

Październik 2020r.

 

I miejsce:

Grzegorz Juściński, kl. VIb

II miejsce:

Joanna Bętkowska, kl. VIb

III miejsce:

Natalia Ostańska, kl. VIII

Wyróżnienia:

Zuzanna Partyka, kl. IVb

Gabriela Struska, kl. VIb

Magdalena Taradyś

Szkolny

You Can Sing

Czerwiec 2021

I miejsce:

Joanna Bętkowska, kl. VIb

II miejsce:

Zuzanna Lipińska, kl. IVb

III miejsce:

Alicja Kominek, kl. IVb

Wyróżnienia:

Nathalie Rzeszutek, kl. IVb

Hanna Konarska, kl. IVa

Anna Paul

Justyna Warowna

Izabela Redko-Muciek

Szkolny

English Vocabulary Master

całoroczny

Nagrodzeni – kl. IVa:

Maja Abdel Fattah

Alexander Paul

Anastazja Goluda

Nagrodzeni – kl. IVb:

Alicja Kominek

Krzysztof Wójcik

Nathalie Rzeszutek

Nagrodzeni – kl. V:

Borys Gryta

Wojciech Krzowski

Maria Zubik

Nagrodzeni – kl. VIa:

Maria Barańska

Nina Gromaszek

Bartosz Jeleniewski

Nagrodzeni – kl. VIb:

Alicja Turska

Grzegorz Juściński

Maksym Czekaj

Nagrodzeni – kl. VII:

Anna Sadura

Zuzanna Gorgol

Maja Myszor

 

Justyna Warowna

Izabela Redko-Muciek

Szkolny