Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

Dnia 16 marca uczniowie naszej szkoły, przystępując do międzynarodowego konkursu, podjęli wyzwanie matematyczne. Nie było to wyzwanie łatwe, bo Kangur Matematyczny jest konkursem stawiającym wysoko poprzeczkę. Wysiłek jednak się opłacił! Wśród uczniów naszej szkoły jest laureat i aż 9 wyróżnień!

Po raz kolejny laureatem został nasz matematyczny geniusz z klasy III - Adrian Lakutowicz

W kategorii Żaczek-wyróżnienie otrzymały:Kamilla Gabrielsen i Aleksandra Poleszak z kl.II

W kategorii Maluch wyróżnienie otrzymali: Maja Myszor i Michał Misztal z klasy III.

W kategorii Beniamin (kl.V) wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienie, są to: Konstanty Smolira, Zuzanna Kowalska, Kacper Gromaszek, Alan Majewski, Gabriel Staniszewski.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy wspaniałych wyników!