Nasi Absolwenci stypendystami Ministra Edukacji i Nauki!

Konstanty Smolira, Zuzanna Kowalska i  Alan Majewski – nasi Wybitni Absolwenci po raz kolejny przyczynili się do tego, że o DSP Europejczyk zrobiło się głośno! Ich spektakularne sukcesy spowodowały, że znaleźli się w prestiżowym gronie uczniów, nagrodzonych stypendiami Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, które odnieśli będąc jeszcze ucznami ,,Europejczyka" w roku szkolnym 2019/2020. Tylko sześcioro uczniów i absolwentów szkół podstawowych  województwa lubelskiego uzyskało stypendium MEiN, w tym troje absolwentów DSP Europejczyk w Szerokiem.

Jesteśmy przekonani, że Zuzia, Kostek i Alan nie spoczną na laurach i otrzymane środki finansowe dobrze wykorzystają do rozwijania swoich talentów, pasji i zainteresowań.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!