Pierwszy Dzień Wiosny i nie tylko …

Pierwszy Dzień Wiosny  przywitaliśmy w naszej szkole bardzo hucznie. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przebrani w kolorowe stroje wyruszyli na szkolne boisko, żeby symbolicznie – za sprawą spalenia Marzanny pożegnać zimę. Przy okazji mogliśmy także obserwować zaćmienie słońca, które w tym dniu, było bardzo wyraźnie widoczne i wzbudziło ogromny entuzjazm wśród najmłodszych. Następnie kolorowym pochodem udaliśmy się do sali sportowej, gdzie odbył się szereg gier, zabaw i łamigłówek związanych z pierwszymi oznakami wiosny. Nie obyło się bez konkurencji tanecznych, które przysporzyły wszystkim wielu uśmiechów. Uwieńczeniem dnia, był występ zespołu Irish Band, z którym wspólnie obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka. Muzycy zapoznali uczniów z muzyką i tańcami irlandzkimi, które na długo pozostaną w naszych wspomnieniach.