Podsumowanie akcji charytatywnej dla Domu Rodzinnego nr 3 w Lublinie

Dzięki Uczniom naszej szkoły, ich Rodzicom oraz innym osobom o dobrym sercu, akcja charytatywna zorganizowana przez SU okazała się sukcesem, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zaczęło się od Świątecznego Kiermaszu Ciast i Ciasteczek, na którym zebraliśmy 2024,77. Dzięki tej kwocie mogliśmy spełnić, chociaż część marzeń dzieciaków, które tego potrzebują. Z radością wyruszyliśmy na zakupy. Kupiliśmy m.in. mnóstwo kolorowych skarpetek, bardzo dużo różnych artykułów plastycznych, żeli pod prysznic oraz układanek: 280, 500, 1000, gier np.: scrabble, eurobiznes. Wszystko to starannie zapakowaliśmy i 22 grudnia Uczennice z samorządu dostarczyły prezenty do Domu Rodzinnego nr 3. Najwięcej „frajdy” sprawiły artykuły plastyczne, gdyż wielu podopiecznych tego Domu Rodzinnego jest uzdolnionych artystycznie. Widziałyśmy ich prace na własne oczy, naprawdę są piękne. Dzięki uprzejmości innych osób zebraliśmy kolejne 667,95, a największe podziękowania składamy na ręce Jacka i Kasi, którzy powierzyli nam aż 1650 zł. Kwota ta jest naprawdę duża, więc postanowiliśmy kupić dzieciakom laptopa i mnóstwo różnej wielkości płócien do rysowania, aby mogli rozwijać swoje zainteresowania. Umówiliśmy się na wspólne warsztaty plastyczne. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za serce i okazane zaufanie. To dopiero początek naszej charytatywnej drogi!

Podsumowując na kiermaszu w naszej szkole zebraliśmy 2024,77. Dzięki uprzejmości innych osób zebraliśmy dodatkowo 2 317, 95. W sumie 4 342,72 zł.

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Samorząd Uczniowski DSP Europejczyk