www.dsp.edu.pl

Polonistyczne

Polonistyczne

Rok szkolny 2016/2017

Klasy IV- VI

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne.

Laureat:

-        Claudia Paul

-        Jagna Gryta

Wyróżnienie:

-        Adrian Lakutowicz

-        Magdalena Głębocka

Klasy I- III

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Miejsce I:

-        Judyta Serafin

-         Martyna Podolska

-         Oscar Staniszewski

-        Maja Lubaś

Miejsce II:

-        Maksym Czekaj

Miejsce III:

-         Julia Borkowska

Laureat

-         Lena Kosowska

-         Karol Rejdak

-         Filip Kowal

-         Nina Gromaszek

-         Amelia Tkaczyk

-         Anna Mączka

-         Oskar Kurzyna

-         Cezary Dziuba

-         Sławomir Kruszyński

-         Kamilla Gabrielsen

-         Maja Matys

-         Grzegorz Juściński

Wyróżnienia:

-        Blanka Michałowska

-         Alicja Kominek

-         Wojciech Krzowski

-         Adam Bukowski

-        Anastazja Goluda

-         Róża Woch

 

 Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z edukacji wczesnoszkolnej

 

Grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie pierwszego miejsca w Polsce otrzymała:

-        Alicja Turska

Dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie trzeciego miejsca w Polsce otrzymała:

-         Julia Borowska

 Laureat

-         Martyna Podolska

-         Oscar Staniszewski

-         Kacper Dziuba

-         Aleksandra Poleszak

-         Karol Rejdak

-        Bartosz Jeleniewski

-         Nina Gromaszek

-         Wojciech Krzowski

-         Borys Gryta

-         Zuzanna Lipińska

-         Anastazja Goluda

-         Alicja Kominek

 

Rok szkolny 2016/2017

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

·       III miejsce – Konstanty Smolira

·       IV miejsce – Lena Kosowska

·       V miejsce – Julia Borowska, Oscar Staniszewski

Laureaci:

·       Maja Lubaś,

·       Alicja T.,

·       Aleksandra Poleszak,

·       Anna Mączka,

·       Michał Misztal,

·       Zuzanna Gorgol,

·       Anna Barczak

Wyróżnienia:

·       Martyna Podolska,

·       Judyta Serafin,

·       Blanka Michałowska,

·       Amelia Tkaczyk,

·       Nina Gromaszek

·       Zuzanna Sidor,

·       Adrian Lakutowicz,

·       Milena Kowalska,

·       Weronika Ciuba,

·       Jagna Gryta

 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z edukacji wczesnoszkolnej

·       I miejsce - Oscar Staniszewski

·       III miejsce - Kacper Dziuba, Alicja T., Karol Rejdak

·       IV miejsce - Anna Mączka

Laureaci:

·       Wojciech Krzowski,

·       Martyna Podolska,

·       Gabriela Struska,

·       Judyta Serafin,

·       Aleksandra Poleszak,

·       Cezary Dziuba,

·       Julia Borowska,

·       Zofia Styczyńska,

·       Zuzanna Sidor,

·       Miłosz Księżopolski

Rok szkolny 2015/2016

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z edukacji wczesnoszkolnej

Laureaci:

·       Judyta Serafin,

·       Alicja T.,

·       Maja Lubaś,

·       Maja Myszor,

·       Aleksander Wąsik,

·       Adrian Lakutowicz,

·       Michał Misztal,

·       Anna Sadura,

·       Natalia Kaczorowska,

·       Milena Kowalska,

·       Zuzanna Gorgol,

·       Marta Stępień,

·       Filip Prażmo

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci:

·       Magdalena Głębocka,

·       Zuzanna Kowalska

Rok szkolny 2014/2015

Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Ortografii”

·       II miejsce – Natalia Frąckowiak

·       III miejsce - Magdalena Głębocka, Kamil Posielski

·       Wyróżnienie – Jakub Krawczak

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z edukacji wczesnoszkolnej

Laureaci:

·       Anna Sadura,

·       Adrian Lakutowicz,

·       Natalia Kaczorowska,

·       Adrian Kicia,

·       Antonina Igras,

·       Oliwia Sagan,

·       Weronika Ciuba,

·       Wojciech Bogusław,

·       Jakub Krawczak,

·       Kamil Poselski,

·       Alan Majewski,

·       Zuzanna Kowalska ,

·       Winicjusz Radomski