Prawdziwa kuźnia talentów w Europejczyku!

Poniedziałkowe popołudnie spędziliśmy w naszej szkole nieco inaczej niż zwykle. Tego dnia w Europejczyku odbyło się prawdziwe TALENT SHOW! W jury konkursu zasiedli: p. Izabela Redko-Muciek, p. Marcin Janczyk oraz zaproszeni goście – p. Monika Pacek – choreograf ZPiT Lublin oraz artysta cyrkowy Fundacji Sztukmistrze – p. Marek Żmuda. Uczniowie zaprezentowali nam swoje najróżniejsze talenty. Mogliśmy podziwiać piosenkarzy, muzyków, akrobatów, tancerzy, fotografów oraz aktorów. Nasi podopieczni niejednokrotnie zaskoczyli swoją odwagą i oryginalnością. Widać, że bardzo swobodnie czują się na scenie, a popisy przed publicznością sprawiają im wiele radości. Były występy zabawne i poważne, szybkie i wolne, solo i grupowe. Niektóre prezentacje niemal wbiły w siedzenia jurorów, którzy mieli trudny orzech do zgryzienia. Po burzliwych naradach wybrano zwycięzców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Impreza odbywała się w niesamowitej atmosferze. Publiczność często włączała się w prezentacje uczniów – m.in. nagradzając gorącymi brawami lub głośno dopingując artystów. Przed ogłoszeniem wyników, z krótkim pokazem wystąpił również zaproszony juror, prezentując pokaz z cyrkowym rekwizytem – diabolo. Dziękujemy za przygotowanie tego niecodziennego show – opiekunom wydarzenia – p. Ewie Kozioł oraz p. Agacie Nalewajek. O tym, że było naprawdę cudownie – świadczą poniższe zdjęcia!