www.dsp.edu.pl

Rozdanie nagród FOX – Europejczyk „rozbił bank”

Dnia 4 czerwca w Teatrze Starym w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczniom, którzy uzyskali wynik dobry, bardzo dobry oraz tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Z przyjemnością informujemy, że DSP Europejczyk została w sposób szczególny wyróżniona podczas tegorocznej gali. Szkoła, której uczniowie uzyskali „aż cztery tytuły laureata, sześć wyników bardzo dobrych oraz dwa dobre” została wyczytana na początku tej uroczystości. Następnie nasi uczniowie zostali zaproszeni na scenę. Alan Majewski, Konstanty Smolira i Zuzanna Kowalska pojadą w nagrodę na obóz językowy do Zakopanego. Sebastian Sikora, tegoroczny laureat, który nie może w tym terminie pojechać na obóz, otrzymał voucher do Empiku o znacznej wartości oraz nagrodę rzeczową. Wszyscy uczniowie odebrali dyplomy i książki. Dyplom oraz nagrodę rzeczową odebrała także p. Izabela Redko-Muciek, koordynator konkursu FOX w Europejczyku. 

Po takich emocjach uczniowie całą grupą wybrali się na pyszne lody.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim naszym uczniom tak wysokich wyników. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu tj. p. Marzenie Miziuk oraz p. Beacie Kowalskiej.