Wyniki międzynarodowego konkursu języka angielskiego „The Big Challenge”

3.04.2019r. ponad 600 000 uczniów ze szkół w całej Europie przystąpiło do internetowego konkursu języka angielskiego „The Big Challenge”.

W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w językowych zmaganiach i od razu osiągnęli wysokie wyniki!

Szczególne wyrazy uznania należą się trzem uczniom: Emily Pietruch z klasy IV, Claudii Paul z klasy VI oraz Davidowi Pietruchowi z klasy VII, którzy w swoich kategoriach wiekowych zdobyli pierwsze miejsca w województwie lubelskim. Ponadto Claudia zdobyła czwarte miejsce w Polsce!

Drugie miejsce w województwie uzyskał Alan Majewski – uczeń klasy VII. Trzecie miejsce
w województwie zdobyła Zuzanna Kowalska – uczennica klasy VII.

Wyróżnienie należy się również Annie Barczak z klasy V, Antoninie Igras z klasy VI oraz Adrianowi Kici
z klasy VI, którzy uzyskali wysokie – piąte miejsca w województwie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!