www.dsp.edu.pl

ZDALNE NAUCZANIE

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

podjęliśmy wszelkie możliwe działania, aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć w naszej szkole. Nauczyciele DSP Europejczyk na bieżąco wysyłają materiały dydaktyczne oraz wskazówki do samodzielnej pracy w domu, a następnie sprawdzają je w celu zebrania informacji, który materiał stwarza uczniom największe problemy i wymaga ponownych wyjaśnień.

Poza przyjętą przez nas formą przesyłania materiałów edukacyjnych za pośrednictwem Państwa poczty elektronicznej od 16 marca ( poniedziałek) będziemy korzystali z platformy ClickMeeting, która umożliwi bezpośredni kontakt online nauczycieli z uczniami.

Wykaz przedmiotów z których realizowane będzie zdalne nauczanie wraz z godzinami, w których będą się odbywać zajęcia online otrzymają w formie planu zajęć wszyscy uczniowie za pośrednictwem e-dziennika. Plany zajęć są również dostępne w strefie dla rodziców na stronie internetowej szkoły.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do  Rodziców uczniów o wsparcie naszych działań, mobilizację i pomoc w codziennym uczestnictwie w zajęciach na platformie  e-learning, przeglądaniu i sprawdzaniu czy dzieci realizują materiał dydaktyczny przesyłany przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

 Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy DSP Europejczyk,

spróbujmy myśleć optymistycznie, zróbmy wszystko, aby ten trudny okres przejść z nadzieją na szybki powrót do normalności.

                                                                                            DYREKTOR DSP EUROPEJCZYK

                                                                                                                Beata Kowalsa