Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - ogłoszenie Uprzejmie informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września (poniedziałek), zgodnie z poniższym harmonogramem: 8... więcej »
Drugi półkolonijny tydzień tematycznie związany był z Nową Zelandią. Dzieci poznały niemal wszystkie tajemnice tego zagadkowego kraju. Zafascynowane fauną i florą – same stworzyły rekina, który... więcej »
Półkolonie w Europejczyku wiążą się z mnóstwem atrakcji. Strefa Wysokich Lotów, Zalew Zemborzycki i Ranczo Arka to miejsca, które odwiedzili uczestnicy pierwszego turnusu. Nie zabrakło zatem... więcej »
Ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 upłynął w bardzo miłej atmosferze. Po uroczystej Mszy Świętej, wszyscy spotkaliśmy się w szkole – na apelu. Uczniowie, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w nauce... więcej »
Na ostatniej prostej, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, nasi uczniowie wraz z wychowawcami udali się na szkolne wycieczki. Najmłodsi – korzystali z atrakcji proponowanych przez Farmę Iluzji w... więcej »