Z radością i wielką dumą informujemy, iż nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli wspaniałe sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik. I miejsce w Polsce zajął Konstanty Smolira z klasy VII... więcej »
To hasło towarzyszyło nam podczas kiermaszu ciast w ramach akcji WOŚP, który odbył się 10 stycznia 2019r. w naszej szkole. Słodkości, które przynieśli nasi uczniowie znikały bardzo szybko... więcej »
Konstanty Smolira uczeń klasy VII to niewątpliwie mistrz nad mistrzami , który swoimi osiągnięciami i wynikami naukowymi przynosi chlubę naszej szkole. Tym bardziej jest nam miło poinformować o... więcej »
Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie i otwartość serca podczas kiermaszu Christmas Crackers. Dzięki Państwa pomocy dzieci z Domu Dziecka w Kijanach otrzymały paczki świąteczne. Szczęście... więcej »
Wizyta Zespołu Pieśni i Tańca Lublin im. Wandy Kaniorowej wprowadziła nas w tym roku w świąteczny czas. Kolędy, pastorałki i występ kolędników sprawiły, że poczuliśmy magię świąt. Cała społeczność... więcej »
Przedświąteczny czas obfituje w wiele ciekawych inicjatyw charytatywnych i konkursowych w naszym regionie. Niektórzy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie literacko-... więcej »
Na zajęciach koła teatralnego nasi uczniowie poznają historię teatru, ćwiczą dykcję, uczą się komunikować niewerbalnie i przygotowują przedstawienia. Podczas ostatnich zajęć poznali jednak inne... więcej »
Wszyscy doskonale wiemy o tym, że sport odgrywa szczególną rolę w życiu dorastającego człowieka. Kierując się myślą sport to zdrowie , uczniowie uczęszczający na zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego... więcej »
Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Konstanty Smolira i Zuzanna Kowalska znaleźli się w zaszczytnym gronie stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach... więcej »
Reduce, reuse and recycle! Our students learnt the importance of the concept of 3R’s. They know now that reducing the amount of rubbish is the first method of saving the Earth, which can be practised... więcej »